13.5.2018 o

  1. Dnes odpoledne se bude ve Staré škole konat setkání seniorů. Zamyslíme se nad Božím slovem a promítneme si několik fotografií z loňského roku. Přijďte a každý někoho pozvěte. Pár pozvánek je tady na první lavici.
  2. V úterý ve 14.15 hod. je náboženství v ZŠ v Hostašovicích.
  3. Ve středu mají náboženství děti v 15.15 hod. v Mořkově.
  4. Ve svatodušní neděli 20. května budou bohoslužby v Mořkově, Hodslavicích a Straníku v obvyklý čas a bude při nich vysluhována Večeře Páně a vykonána celocírkevní sbírka na podporu práce Diakonie, která pečuje o staré, nemocné, opuštěné a nechtěné.
  5. V pátek 25. května proběhne i v našem sboru Noc kostelů. Tentokrát ne v kostele, ale ve Staré škole. Péčí několika jedinců je připraven zajímavý program. A tak můžete-li, pozvěte na toto setkání své rodinné příslušníky, známé i kamarády. Program začíná v 18.00 hodin a bude pokračovat do 22.00 hod.
  6. Do konce týdne probíhá pro děti "Výtvarná soutěž", jejímž posláním je zachytit evangelický kostel v Hodslavicích, anebo život křesťana. Příspěvky je možno odevzdat br. faráři do neděle 20. května. Vyhlášení výsledků proběhne na Noci kostelů.