2.7.2017 oznámení

  • Minulou neděli byla při společných bohoslužbách u příležitosti konce školního roku v kostele vykonána celocírkevní sbírka solidarity. Vynesla celkem 4.202,- Kč. Děkujeme všem, kdo přispěli.
  • Sborový program bude následující:

→ Po 18.00 schůze staršovstva

  • ve čtvrtek 6. července si budeme jako každoročně připomínat Mistra Jana Husa. Sraz bude na Placu v 19.00 hod., odkud půjdeme průvodem na místní fotbalové hřiště. Hostem bude bratr Otakar Mikoláš.
  • Příští neděli, 2. v měsíci, budou společné bohoslužby v Hodslavicích. Začátek je 9.15 hod. Prosím, připomeňte to i těm, kteří zde dnes nejsou.
  • Bratři a sestry, občas si tady při bohoslužbách připomínáme ty, za které se máme modlit. A tak dnes připomínám dva Milany po vážném úrazu. Od jejich úrazů uběhla už poměrně dlouhá doba, ale jejich stav se moc nemění. Je to hodně náročné.

Modlíme se také za onkologicky nemocná děvčata Adélku a Aničku. Prosím, vytrvejme.

12. února jsem ohlašoval, že další děvčátko, Lilienka, za které jsme se modlili, je zdravá. V současné době je opět v nemocnici, protože její nemoc se vrátila. Přiznávám, že si neumím představit, co prožívá ona ani její rodiče. Co však můžeme udělat, je, že se za ni budeme intenzivně modlit. Prosím vás všechny o to!